Jauniešu mikročempionāts enerģētikā "Junior Skills ENERGO" 
izstādes “SKOLA 2024”ietvaros

   
  No 23. līdz 25.februārim “Mācību centrs MAGNUM” pirmo reizi piedalījās vērienīgajā izglītības izstādē “Skola 2024”, kas norisinājās starptautiskājā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Izstādes ietvaros “Mācību centrs MAGNUM” ne tikai iepazīstināja vecākus, skolotājus un jauniešus ar programmu “Palīgs SKOLĀM - radoši un saprotami par elektrību”, bet arī organizēja savu pirmo mikročempionātu “Junior Skills ENERGO”, kur  ar savām zināšanām godam sacentās vairāk nekā 25 jaunieši no 7. līdz 12.klasei.
  Sacensību mērķis bija veicināt jauniešos interesi par elektroenerģētiku un demonstrēt savas prasmes pēc nozaru speciālistu dotajiem uzdevumiem.
  Mikročempionāta komandām bija jāveic praktiski uzdevumi, piemēram, lampas pieslēgšana, USB rozetes pieslēgšana, LED lampas dimmēšana u.c. 
  Savukārt katras dienas izskaņā dalībnieki pēc kompetentas žūrijas novērtējuma saņēma praktiskas balvas no Schneider Electrics.

"Mācību centra MAGNUM" vārdā vēlos teikt lielu paldies jauniešiem par uzdrīkstēšanos piedalīties mikročempionātā ‘’Junior Skills ENERGO’’. 
  
Piedaloties čempionātā, Jūs visi esat uzvarētāji! Entuziasms un centieni ir īstais motīvs, kas mūs virzīs uz priekšu.
  Vecāku un pasniedzēju gatavība mums palīdzēt ir nenovērtējams ieguldījums.
 Paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem Schneider Electric par sarūpētajām balvām un žūrijas darbu!
  Tiksimies 2025. gadā ar tikpat lielu gribasspēku un sparu, lai rādītu savas prasmes un zināšanas enerģētikas jomā jau nākamajā līmenī!
  
Kopā mēs to varam!     
     
                                           Projekta vadītāja Indra Knipše
                                     (+371  26160525, [email protected])  

                                                                                                                                  

    Foto mirkļi no Junior Skills ENERGO