Jauniešu mikročempionāts enerģētikā "Junior Skills ENERGO"

    Izstādes "Skola 2024" ietvaros 23. un 24. februārī Ķīpsalā "Mācību centrs MAGNUM" organizēs jauniešu mikročempionātu enerģētikā "Junior Skills ENERGO"aicinot sacensties 7.-12.klašu audzēkņus!      

         

Laiks: 2024.gada 23. un 24.februāris plkst. 10.30 - 16.00
Vieta: Izstāžu centrs "Ķīpsala", "Mācību centra MAGNUM" stends A35, A37
Dalībnieku komanda: 1-2 audzēkņi (var būt no dažādām klasēm, skolām)
Mikročempionāta norise:
Dalībniekiem būs jāveic praktiski uzdevumi, piemēram, lampas pieslēgšana, USB rozetes pieslēgšana, LED lampas dimmēšana u.c. Konkursa uzdevumiem atvēlētais laiks komandai vai individuāli - viena stunda. Dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija.
Apbalvošana: 
Katras dienas izskaņā plkst.16.30 notiks uzvarētāju paziņošana.  Labākajiem katrā klašu grupā paredzētas praktiskas balvas no sadarbības partneriem. Ja uzvarētājs nebūs uz vietas, organizatori sazināsies par balvas saņemšanu.
Vairāk informācijas:  +371  26160525, [email protected]
Pieteikšanās dalībai mikročempionātā: Lai arī būs iespēja pieteikt dalību mikročempionātā uz vietas, aicinām veikt savlaicīgu dalības reģistrāciju līdz 22.februārim plkst. 17.00, aizpildot Pieteikuma formu.

    Katram dalībniekam būs elektronisks IELŪGUMS – ieeja izstādē bez maksas tajā dienā, kurā piedalās mikročempionātā (23. vai 24.februārī). Katrs ielūgums būs ar unikālu svītrkodu, kas pie ieejas izstāžu centrā tiks skenēts. Ielūgumu nevar pavairot un tas ir paredzēts vienai personai.

Mikročempionāta Junior Skills ENERGO nosacījumi

                   PIETEIKUMS "Junior Skills ENERGO"                   

Papildus izstādes laikā „Mācību centrs MAGNUM’’ piedāvās skolēniem praktiskas nodarbības par elektroenerģiju, uz kurām tiek aicināts ikviens interesents. Arī skolotāji un vecāki aicināti piedalīties neformālā  uzdevumu izpildē čempionāta brīvajos brīžos.

   Izstādes "Skola 2024" laikā iepazīstināsim ar mūsu JAUNUMU - programmu „PALĪGS SKOLĀM– radoši un saprotami par ELEKTRĪBU”. Tā izstrādāta, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas un palīdzētu ikdienas darbā skolotājiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.