Palīgs SKOLĀM 


Palīgs skolām ‘’Mācies, piedzīvo, radi!’’

   "Mācību centrs MAGNUM" piedāvā ikvienam skolēnam no sākumskolas līdz vidusskolai piedalīties un apgūt zināšanas elektroenerģijas jomā, papildinot formālās izglītības mācību saturu ar praktiskajām nodarbībām, meistarklasēm un padziļinātu tēmu apguvi.
   Kopumā esam veikuši 5 dažādu mācību programmu izstrādi, kuras ir pielāgotas 3 vecuma grupām: sākumskolai, pamatskolai un vidusskolai. Programmas ir iespēja reducēt, konkrētu tēmu apguvei, pēc Jūsu vajadzībām.  

Kas? Programma "Palīgs skolām" - radoši un saprotami par elektrību

Kur?  “Mācību centrā MAGNUM”, Bulduros, Viestura ielā 6
Kad? Zvani, vienosimies!
Cik ilgi darbosimies? 120 minūtes
Nodarbību tēmas? Skatiet "Mācību programmu tēmas" --> 
Info: +371 26160525, [email protected]
Pieteikšanās: Aicinām aizpildīt Pieteikuma formu (zemāk)

                                    PIETEIKTIES NODARBĪBĀM                         

“Zināšanas enerģētikā ar katru brīdi kļūst pieprasītākas. Jauniešu vidū ir liels potenciāls nākamajiem inženieriem un enerģētiķiem. Tas motivēja mūs veidot programmu “PALĪGS SKOLĀM” un sniegt iespēju saprotamā, aizraujošā veidā apgūt dažādās skolu programmu tēmas dabaszinībās un fizikā, atbilstoši auditorijas vecumam. Ticam, ka tas palielinātu jauniešu interesi un motivāciju arī turpmāk virzīties perspektīvajā nozarē, savukārt skolotājiem – palīdzēt sasniegt kvalitatīvu tēmu apguvi,” skaidro „Mācību centra MAGNUM” projektu vadītāja Indra Knipše.

“Strādājot par skolotāju, sapratu, cik daudz ir nepieciešama papildu informācija ar praktisku ievirzi, lai skolēni kvalitatīvi apgūtu sarežģīto enerģētikas tēmu. Trūkst metodisko materiālu praktiskam darbam, uzskates līdzekļi un aprīkojums, kas šīs tēmas ļautu izstāstīt interesanti, veidojot eksperimentus, modelējot situācijas un tā veidojot nepieciešamo izpratni un interesi par enerģētiku. Šī jaunā programma un virziens mācību centram ir praktisks risinājums šādai vajadzībai,” secina Indra Knipše.

Par programmas ideju vairāk lasiet sadaļā "Jaunumi"