Ainars Knipšis

Inženieris-elektriķis, divu elektronozares mācību grāmatu autors, pasniedzējs ar 10 gadus ilgu pieredzi, sākotnēji apmācot vairāk kā 2000 jauno elektriķu mācību centrā “Buts”, bet 2020.gadā izveidojis savu profesionālās tālākizglītības iestādi - "Mācību centrs MAGNUM". Ainars regulāri piedalās arī žūrijas komisijās dažādos profesionālos konkursos un čempionātos, to skaitā Schneider Electric, SkillsLatvia, EuroSkills, WorldSkills u.c.


Konstantīns Zajakins

Komunikāciju inženieris, pasniedzējs. Vairāk nekā 30 gadu praktiskā darba pieredze kā procesa inženierim, tehnoloģiskās nodaļas vadītājam, galvenajam ražošanas dispečerim vienā no lielākajām rūpnīcām Latvijā „Komutators”. Pasniedzēja pieredze kopš 1999. gada. Strādājis Rīgas Tehniskajā koledžā, eksaminācijas centra vadītājs. Bijis skolotājs Rīgas Valsts tehnikumā, pasniedzējs mācību centrā „Buts”. Pašlaik specializējies izglītības programmā "Programmējamie kontrolleri (PLC)", "Frekvenču pārveidotāji - to pieslēgšana un programmēšana" u.c.

Inita Babrāne

Mg. pedagoģijā, Mg. darba aizsardzībā, lektore pieaugušo izglītības jomā nodarbību ciklam “Sabiedrības un cilvēka drošība”, Darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības nodaļas vadītāja Jelgavas novada pašvaldībā. 12 gadu pieredze darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālista amatā gan ražošanas un būvniecības uzņēmuma, gan kompetentās institūcijas ietvarā, gan veicot kompetentā speciālista darba pienākumus.

Māris Valdis Kalniņš

AS "Augstsprieguma tīkls" struktūrvienības vadītājs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi Latvijas elektroenerģijas Pārvades tīkla aizsardzību un automātiku izveidē un uzturēšanā. Aktīvi piedalās elektroenerģētikas nozares profesionālās izglītības attīstībā, kopā ar nozares ekspertiem  izstrādā un aktualizē profesionālo izglītības programmu saturu. Piedalās mācību iestāžu profesionālo konkursu organizēšanā, kā arī kvalifikācijas eksāmenu komisijas darbā.

Mareks Mezītis

Dr.sc.ing., Rīgas Tehniskās universitātes profesors, līdz 2020.gadam Transporta institūta direktors, Dzelzceļa automātikas un telemātikas katedras vadītājs. Aktīvi darbojas kā dzelzceļa nozares eksperts, dzelzceļa automatizācijas sistēmu eksperts. Plašas zināšanas elektronikā un enerģētikā, elektrotransportā, viedās sistēmās un automatizācijā. Zinātnieks un pasniedzējs kopš 2001 gada. Daudzu pētniecisko publikāciju autors, tostarp par tādām tēmām kā “Electric heating intellectual control algorithm”, “Environment Safety Improving Due to Railway Noise Management”, “Object Controller of Electric Drive” un citām.

Salvis Knipšis

 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes maģistrants, elektroinženieris, programmētājs ar vairāk kā 18 gadus ilgu praktisku pieredzi elektronozarē. Darba pieredzi guvis gan Latvijā, gan Vācijā un Jaunzēlandē, veicot elektromontāžas darbus dzīvojamos objektos un komerctelpās, veicot ventilācijas sistēmu vadības izbūvi un automātikas uzstādīšanu. Ir kompetence elektrotehniskajā dokumentācijā, elektrisko shēmu zīmēšanā, PLC, KNX, atjaunojamajā enerģētikā u.c. Automatizējis teleskopiskos konveijerus (SIA "Caljan Rite-Hite”). Pašlaik strādā arī kā servisa inženieris Grobiņas vēja parkā (SIA “ENERCON”).