ESF projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide"
9.kārta (pieteikšanās pagarināta līdz 3.maijam!)

  No 4.aprīļa tiek uzsākta pieteikšanās ESF projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" (Mācības pieaugušajiem) 9. kārtai. Šajā kārtā iedzīvotāji no 25 gadu vecuma būs aicināti apgūt digitālās prasmes, īpaši digitālās pamata prasmes, tādā veidā paaugstinot savu konkurētspēju darba tirgū. 
   Pieteikšanās apmācībām pagarināta līdz 3.maijam.

  "Mācību centrs MAGNUM" projekta ietvaros piedāvā trīs profesionālās pilnveides izglītības programmas klātienē, 160 stundu apjomā:

KĀ PIETEIKTIES MĀCĪBĀM


   Mācības pieaugušajiem projektu īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra un tā mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu.

Projekta ietvaros nodarbinātie no 25 gadu vecuma var izvēlēties kādu no gandrīz 200 izglītības programmām, kas sniedz iespēju apgūt digitālās prasmes pamata, vidējā un augstākā līmenī, maksājot vien 10% lielu līdzmaksājumu. Arī šoreiz mācībām īpaši aicināti pieteikties sociālā riska grupu nodarbinātie ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni.
    Pieteikties uz apmācībām projekta ietvaros būs iespējams līdz 3.maijam.
    Sīkāka informācija sazinoties ar VIAA speciālisti Alisi Devjatajevu |  67785462, 22008908,  [email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.